DIA – tai lotyniškas žodis reiškiantis “diena”.

Mūsų diena visuomet prasideda nuo rytinės duonos kepimo, kruopštaus sezoninių daržovių bei lietuviškų ūkių mėsos atrinkimo. Visa tai mūsų restorano patiekalams suteikia išskirtinius skonius, juolab kai maistas gaminamas ypač kruopščiai, nuosekliai bei elegantiškai

Maistas

Vartydamas restorano valgiaraštį lyg patenki į kelionę aplink pasaulį. Jame – Prancuzijos, Tailando, Italijos, Japonijos, Indijos ir kitų kraštų virtuvių įkvėpti patiekalai. Restorano virtuvėje nenaudojami iš anksto paruošti ar šaldyti pusgaminiai. Padažai ir sultiniai taip pat ruošiami vietoje. Siekiame, kad restoranas turėtų išskirtinį veidą ir esame pasirengę priimti gero skonio iš šviežių kokybiškų, tarpusavyje derančių žaliavų paruoštą maistą vertinantį lankytoją.

DIA_Interjerai (4)

Aplinka

Nauja miesto erdvė gurmanų laukia visai šalia kauniečių ir miesto svečių pamėgto Maironio gatvėje esančio naktinio klubo NOX. Šiuolaikiška, jauki, subtiliai prabangi ir kartu neįpareigojanti aplinka. Dizainerio Tomo Dixono šviestuvai, natūralaus medžio faktūros, švelnių gobelenų baldai, geometriškomis formomis, aukso atspalviais puošta siena, akį traukiančios lubos su keliais šimtais medinių pakabučių sukuria jaukią atmosferą. Restorane malonu ne tik pietauti ar vakarieniauti, bet ir išgerti taurę vyno smagiai besišnekučiuojant su bičiulių kompanija. Kad kiekviena diena įgautų savitą atspalvį stengsimės Jus stebinti išskirtiniais patiekalais, o kad vakariniai dialogai neprailgtų dalinsimės plačiu vynų bei išskirtiniu desertų asortimentu. Mums svarbu, ką lankytojai valgo, kokios nuotaikos išeina iš restorano, ir svarbiausia – laukiama Jūsų sugrįžtančių.